Aktualności

May 23, 2017

RELACJA Z MISTRZOSTW DOLNEGO ŚLĄSKA 10 I 11 LATKÓW NOWA RUDA 2017


Udane starty w ważnych zawodach pływackich klasy sportowej.
W dniach 19-20 maja uczniowie klasy sportowej o profilu pływanie ze szkoły podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze wraz z młodszymi zawodnikami z KS Just Swim Jelenia Góra  wzięli udział w
Drużynowym Wieloboju Pływackim 10 -11 lat., który odbył się w Nowej Rudzie.

Dzielnie reprezentowało klasę sportową: Bartosz  Bancewicz, Oliwier  Barczyński, Florian  Bednarz, Oliwia  Górka, Maja Jędruch, Greta  Jośko, Weronika  Wojtaczka, Agata  Zapora oraz osoby klubu  Just Swim: Olimpia  Puszkiel, , Hubert  Skowron, Krystian  Kasprzak , który to zdobył 3 medale, brąz na 50m stylem grzbietowym i 2 srebra w wyścigu na 50m stylem klasycznym, 100m stylem zmiennym, gdzie po wyrównanej walce przegrał o przysłowiowy „włos” 1 miejsce. Nadmienić również trzeba, iż ten sam zawodnik w klasyfikacji chłopców 10-letnich zajął 2 miejsce. Gratulacje! W punktacji drużynowej klasa sportowa zajęła 4 miejsce.
         
„Założyliśmy sobie, że udział klasy sportowej w wieloboju drużynowym,  jest nakierowany by ustanowić rekordy życiowe w bardziej wymagających konkurencjach, a także ważnym wydarzeniem pod względem sportowym, ponieważ w tych zawodach startowali tylko ich rówieśnicy. Wiec mogli porównać na jakim poziomie umiejętności są przygotowani inni zawodnicy w tej samej kategorii wiekowej.  Wszyscy startujący z klasy sportowej i z klubu  ustanowili rekordy życiowe, co cieszy i daje motywację do dalszej pracy. To wskazuje, że obraliśmy dobry kierunek  prowadząc zajęcia  i treningi w klasie sportowej o profilu pływanie. Gratulujemy wyników, życząc jednocześnie wytrwałości i zaangażowania”- podkreślają szkoleniowcy Andrzej Jaworski i Marcin Binasiewicz.

Parę zdjęć w galerii.

Zawsze pod ręką