Aktualności

Mar 17, 2014

Kolejny dobry występ pływaka Just Swim

Znakomity występ odnotował pływak MUKP „Just Swim Jelenia Góra” Andrzej Waszkewicz podczas  I-etapu Pucharu Polski w kategorii Masters

w Poznaniu.

W dniu 15 lutego w Poznaniu zawodnik Klubu Pływackiego Just Swim Jelenia Góra rywalizował z najlepszymi pływakami w swojej kategorii. W trakcie zawodów wielokrotnie można było obserwować naprawdę „zażartą” rywalizację o jak najlepsze czasy i miejsca.

Andrzej Waszkewicz rozpoczął bardzo udanym startem w konkurencji 50m stylem motylkowym, w którym zajął pierwsze miejsce z czasem 0: 25,42 s. W kolejnym występie na 50 m. stylem dowolnym Andrzej Waszkewicz ponownie nie dał rywalom szans powalczenia o złoto i z czasem 0: 23,52 uplasował się na najwyższym stopniu podium.  Występ pływaka reprezentującego MUKP JUST SWIM JELENIA GÓRA można uznać za bardzo udany, cel startowy został w 100% osiągnięty, wyniki również są zadowalające, co cieszy nas niezmiernie oraz wróży dobrze na przyszłość. W związku z tym, iż był to I etap Pucharu Polski w kategorii Masters liczymy na kolejne udane starty naszego reprezentanta. Liczymy również na to, iż w klasyfikacji generalnej pływak MUKP JUST SWIM Andrzej Waszkewicz uplasuje się na podium, czego mu życzymy z całego serca.