Nasze sukcesy

IV Ogólnopolskie zawody pływackie w sprincie o Puchar Klubu Kibica Świebodzice 14.04.2012

Dziewcząt, 50m dowolny
1.Tonkowicz Julia 97 Just Swim Jelenia Góra 33.60 16,6 16,7
13.Knap Katarzyna 00 Just Swim Jelenia Góra 38.19 17,8 20,2

Mężczyzn/Chłopców, 50m dowolny
1.Waszkewicz Andrzej 83 Just Swim Jelenia Góra 24.28 11,6 12,4
10.Szymański Kornel 97 Just Swim Jelenia Góra 29.00 14,0 14,9
9.Urbański Szymon 99 Just Swim Jelenia Góra 32.51
11.Mynarski Wojciech 99 Just Swim Jelenia Góra 32.90 15,4 17,4
6. Stelmach Michał 02 Just Swim Jelenia Góra 37.44 17,7 19,4

Mężczyzn, 100m dowolny
17.Lis Grzegorz 96 Just Swim Jelenia Góra 1:03.50 30.15 33.35 14,0 15,9 16,7 16,7

Kobiet, 50m klasyczny
1.Drozd Joanna 95 Just Swim Jelenia Góra 41.51 18,9 22,4
2.Żołędowska Ida 01 Just Swim Jelenia Góra 45.96 20,8 25,0
3.Kita Dorota 00 Just Swim Jelenia Góra 48.02 22,1 25,6
6.Zawadzka Martyna 01 Just Swim Jelenia Góra 49.79 22,8 26,4
11.Banach Angelika 01 Just Swim Jelenia Góra 54.87 25,2 29,7

Kobiet/Dziewcząt, 100m klasyczny
1.Drozd Joanna 95 Just Swim Jelenia Góra 1:31.76 42.11 49.65 19,1 22,8 23,8 25,3
Dsq Urbańska Anna 95 Just Swim Jelenia Góra 1:40,8 46,3 54,5
4.Żołędowska Ida 01 Just Swim Jelenia Góra 1:42.70 48.97 53.73 22,5 26,2 27,5 26,3
6.Dzik Kinga 01 Just Swim Jelenia Góra 1:44.72 50.31 54.41 23,5 26,5 27,7 26,8
8.Kita Dorota 00 Just Swim Jelenia Góra 1:44.99 49.59 55.40 22,2 26,1 28,2 28,3
Dsq Zawadzka Martyna 01 Just Swim Jelenia Góra 1:51,1 51,7 59,4 23,3 28,4 29,5 29,9

Chłopców, 100m klasyczny
3.Szymański Ksawery 99 Just Swim Jelenia Góra 1:24.90 38.51 46.39 17,2 20,9 22,5 23,5
4.Jędrzejczyk Oskar 99 Just Swim Jelenia Góra 1:25.06 39.45 45.61 18,1 21,1 _,_ _,_

Dziewcząt, 50m motylkowy
2.Tonkowicz Julia 97 Just Swim Jelenia Góra 37.97
12.Dzik Kinga 01 Just Swim Jelenia Góra 47.13 21,7 25,3

Mężczyzn/Chłopców, 50m motylkowy
1.Waszkewicz Andrzej 83 Just Swim Jelenia Góra 26.35 11,9 14,3
4.Wrzall Leszek 96 Just Swim Jelenia Góra 29.93 13,1 16,5
5.Jędrzejczyk Paweł 97 Just Swim Jelenia Góra 30.16 13,5 16,2
10.Lis Grzegorz 96 Just Swim Jelenia Góra 32.29 14,5 17,7
2.Wawryca Szymon 98 Just Swim Jelenia Góra 31.21 14,1 16,8

Kobiet, 50m grzbietowy
2.Urbańska Anna 95 Just Swim Jelenia Góra 41.37
Chłopców, 50m grzbietowy
3.Urbański Szymon 99 Just Swim Jelenia Góra 36.46
6.Mynarski Wojciech 99 Just Swim Jelenia Góra 39.29

Dziewcząt, 100m grzbietowy
14.Knap Katarzyna 00 Just Swim Jelenia Góra 1:38.71 46.41 52.30 20,7 24,7 27,0 25,2
17.Banach Angelika 01 Just Swim Jelenia Góra 1:46.42 53.81 52.61 24,6 28,9 27,2 25,5

Chłopców, 100m grzbietowy
2.Wrzall Leszek 96 Just Swim Jelenia Góra 1:14.27 35.39 38.88 16,0 18,5 19,8 19,3
1.Wawryca Szymon 98 Just Swim Jelenia Góra 1:08.49 33.36 35.13 15,5 17,0 17,6 17,6
3.Stelmach Michał 02 Just Swim Jelenia Góra 1:37.72 47.37 50.35 22,7 25,2 26,0 23,9

Chłopców, 200m zmienny
2.Jędrzejczyk Paweł 97 Just Swim Jelenia Góra 2:42.62 34.26 42.19 51.67 34.50
3.Szymański Kornel 97 Just Swim Jelenia Góra 2:44.40 33.90 42.42 49.82 38.26
1.Jędrzejczyk Oskar 99 Just Swim Jelenia Góra 2:48.80 35.21 45.54 48.54 39.51
Dsq Szymański Ksawery 99 Just Swim Jelenia Góra 2:57

Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

8. Just Swim Jelenia Góra 2:35.58
Kita Dorota 00 38.29
Knap Katarzyna 00 38.83

Żołędowska Ida 01 40.38
Dzik Kinga 01 38.08

Mężczyzn, 4 x 50m dowolny

5. Just Swim Jelenia Góra 1:48.32
Wawryca Szymon 98 27.90
Jędrzejczyk Paweł 97 29.29

Wrzall Leszek 96 26.61
Waszkewicz Andrzej 83 24.52

Chłopców, 4 x 50m dowolny

1. Just Swim Jelenia Góra 2:05.09
Szymański Ksawer 99 30.57
Mynarski Wojciech 99 32.23

Urbański Szymon 99 31.31
Jędrzejczyk Oskar 99 30.98

Klasyfikacja generalna indywidualna (2 starty)

Dziewcząt, 15 - 16 lat
3. Tonkowicz Julia 97 Just Swim Jelenia Góra 595

Mężczyzn, 17 lat i starsi
2. Waszkewicz Andrzej 83 Just Swim Jelenia Góra 1150

Klasyfikacja generalna medalowa
3. MUKP Just Swim Jelenia Góra 19 (8/6/5)
 

 

MISTRZOSTWA LUBANIA 31.03.2012

25m dowolnym dziewcząt
6. KOPCZYŃSKA Monika 04 MUKP Just Swim Jelenia Góra 30.35
7. KSIĄŻEK Dominika 05 MUKP Just Swim Jelenia Góra 30.64
13. KOWALSKA Alicja 03 MUKP Just Swim Jelenia Góra 28.64
14. GÓRKA Agata 03 MUKP Just Swim Jelenia Góra 35.50

25m dowolnym chłopców
2. MILISZKIEWICZ Jakub 04 MUKP Just Swim Jelenia Góra 20.96
3. KRAWCZYK-DEMCZUK Mikołaj 04 MUKP Just Swim Jelenia Góra 24.74
8. BORZYMOWSKI Antoni 05 MUKP Just Swim Jelenia Góra 39.68

25m grzbietowym dziewcząt
6. KOPCZYŃSKA Monika 04 MUKP Just Swim Jelenia Góra 29.11
14. KSIĄŻEK Dominika 05 MUKP Just Swim Jelenia Góra 46.05
14. KOWALSKA Alicja 03 MUKP Just Swim Jelenia Góra 30.41
15. GÓRKA Agata 03 MUKP Just Swim Jelenia Góra 33.80

25m grzbietowym chłopców
2. MILISZKIEWICZ Jakub 04 MUKP Just Swim Jelenia Góra 23.19
3. KRAWCZYK-DEMCZUK Mikołaj 04 MUKP Just Swim Jelenia Góra 24.94
6. BORZYMOWSKI Antoni 04 MUKP Just Swim Jelenia Góra 30.35

50m dowolnym dziewcząt
6. BORZYMOWSKA Hanna 02 MUKP Just Swim Jelenia Góra 54.30 (24,928,9)

50m dowolnym chłopców
1. STELMACH Michał 02 MUKP Just Swim Jelenia Góra 37.58 (17,8 19,8)
12. MIERZWIŃSKI Marcel 02 MUKP Just Swim Jelenia Góra 54.22 (25,6 28,6)

50m grzbietowym dziewcząt
6. BORZYMOWSKA Hanna 02 MUKP Just Swim Jelenia Góra 58.15 (27,131,2)

50m grzbietowym chłopców
2. STELMACH Michał 02 MUKP Just Swim Jelenia Góra 44.88 (22,27 22,6)
7. MIERZWIŃSKI Marcel 02 MUKP Just Swim Jelenia Góra 53.24


MISTRZOSTWA LUBANIA 31.03.2012

Kobiet, 50m motylkowym
10. DOJS Adriana 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 43.37 (19,3 24,1)
1. TONKOWICZ Julia 97 MUKP Just Swim Jelenia Góra 37.19

Mężczyzn, 50m motylkowym
2. JĘDRZEJCZYK Oskar 99 MUKP Just Swim Jelenia Góra 32.94 (15,1 17,9)
3. SZYMAŃSKI KSAWERY 99 MUKP Just Swim Jelenia Góra 35.23 (15,7 19,7)
4. MYNARSKI Wojciech 99 MUKP Just Swim Jelenia Góra 40.03 (17,8 22,2)
1. JĘDRZEJCZYK Paweł 97 MUKP Just Swim Jelenia Góra 30.24 (13,7 16,4)
6. WRZALL Leszek 96 MUKP Just Swim Jelenia Góra 30.55 (13,7 16,6)
8. LIS Grzegorz 96 MUKP Just Swim Jelenia Góra 32.59 (14,8 17,7)

Kobiet, 50m grzbietowym
13. BANACH Angelika 01 MUKP Just Swim Jelenia Góra 47.47 (23,5 24,1)
7. KNAP Katarzyna 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 43.18 (22,5 22,7)
13. KOWALISZYN Martyna 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 50.91 (24,5 26,3)
1. TONKOWICZ Julia 97 MUKP Just Swim Jelenia Góra 40.84 (20,8 20,0)
2. URBAŃSKA Anna 95 MUKP Just Swim Jelenia Góra 41.11 (19,8 20,8)

Mężczyzn, 50m grzbietowym
8. SUWADA Sebastian 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 46.13 (22,9 23,3)
3. MYNARSKI Wojciech 99 MUKP Just Swim Jelenia Góra 40.08 (20,2 19,6)
2. WRZALL Leszek 96 MUKP Just Swim Jelenia Góra 34.24 (16,5 17,6)

Kobiet, 50m klasycznym
6. DZIK Kinga 01 MUKP Just Swim Jelenia Góra 47.78 (22,4 25,5)
9. ZAWADZKA Martyna 01 MUKP Just Swim Jelenia Góra 50.08 (23,2 26,7)
6. DOJS Adriana 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 47.74 (21,8 25,8)
8. KITA Dorota 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 48.14 (22,6 25,8)
1. DROZD Joanna 95 MUKP Just Swim Jelenia Góra 41.56 (19,4 22,5)
2. URBAŃSKA Anna 95 MUKP Just Swim Jelenia Góra 45.27 (20,3 24,5)

Mężczyzn, 50m klasycznym
2. SZYMAŃSKI KSAWERY 99 MUKP Just Swim Jelenia Góra 37.43 (17,2 19,9)
3. JĘDRZEJCZYK Oskar 99 MUKP Just Swim Jelenia Góra 38.14 (17,5 20,6)
5. URBAŃSKI Szymon 99 MUKP Just Swim Jelenia Góra 41.38 (19,1 22,4)

Kobiet, 100m dowolnym
4. DZIK Kinga 01 MUKP Just Swim 1:26.04 (19,2 21,2 22,5 23,2 40,5 45,7)
16. ZAWADZKA Martyna 01 MUKP Just Swim 1:32.14 (20,2 22,9 24,9 24,1 43,1 49,0)
21. BANACH Angelika 01 MUKP Just Swim 1:35.36 (21,4 24,7 25,5 23,7 46,1 49,2)
10. KNAP Katarzyna 00 MUKP Just Swim 1:26.70 (18,7 21,3 23,7 23,3 40,0 46,7)
13. KITA Dorota 00 MUKP Just Swim 1:30.83 (20,9 22,6 25,1 22,2 43,6 47,2)
18. KOWALISZYN Martyna 00 MUKP Just Swim 1:47.43 (21,2 26,7 29,7 29,6 47,9 59,5)
4. DROZD Joanna 95 MUKP Just Swim 1:12.61 (16,0 17,8 19,4 19,2 33,9 38,7)

Mężczyzn, 100m dowolnym
17. SUWADA Sebastian 00 MUKP Just Swim 1:32.77 (19,2 22,7 26,5 24,3 41,9 50,8 )
5. URBAŃSKI Szymon 99 MUKP Just Swim 1:16.46
3. JĘDRZEJCZYK Paweł 97 MUKP Just Swim 1:03.43 (13,8 15,7 16,9 17,2 29,5 33,9)
6. LIS Grzegorz 96 MUKP Just Swim 1:05.16 (14,2 16,4 17,7 16,9 30,6 34,5 )

Kobiet, 5 x 50m dowolnym
6. MUKP Just Swim Jelenia Góra 1 MUKP Just Swim Jelenia Góra 3:20.24
KITA Dorota 00 40,18
KNAP Katarzyna 00 39,25
KOWALISZYN Martyna 00 47,44
DOJS Adriana 00 35,39
DZIK Kinga 01 37,96
PK MUKP Just Swim Jelenia Góra 2 MUKP Just Swim Jelenia Góra 3:10.14
ZAWADZKA Martyna 01 40,64
TONKOWICZ Julia 97 33,51
BANACH Angelika 01 47,01
URBAŃSKA Anna 95 36,56
DROZD Joanna 95 32,69

Mężczyzn, 5 x 50m dowolnym
4. MUKP Just Swim Jelenia Góra 1 MUKP Just Swim Jelenia Góra 2:46.02
SZYMAŃSKI KSAWERY 99 29,91
JĘDRZEJCZYK Oskar 99 30,40
STELMACH Michał 02 40,94
MYNARSKI Wojciech 99 32,83
URBAŃSKI Szymon 99 31,94
Klasyfikacja ogólna indywidualna (za 2 starty wg tabeli wielobojowych)

Kobiety, 15lat
2. TONKOWICZ Julia

Mężczyźni, 13 lat
2. JĘDRZEJCZYK Oskar
Klasyfikacja medalowa klubowa
6. MUKP Just Swim Jelenia Góra

 

DOLNOŚLĄSKA LIGA PŁYWACKA KLAS 6 (II EDYCJA ) WROCŁAW 17.03.2012

Kobiet, 50m grzbietowy
17. DOJS Ada 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 41.39 20,7 20,7
35. KNAP Katarzyna 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 43.96 20,7 23,4
48. KOWALISZYN Martyna 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 50.03 24,2 25,5

Mężczyzn, 50m grzbietowy
48. SEBASTIAN Suwada 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 46.32 22,3 24,2

Kobiet, 100m klasyczny
26. DOJS Ada 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:44.32 23,3 26,3 26,8 27,9
56. KNAP Katarzyna 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 2:04.57 26,5 31,8 32,2 33,8
58. KOWALISZYN Martyna 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 2:11.85 28,6 31,9 36,3 34,9

Mężczyzn, 100m klasyczny
55. SEBASTIAN Suwada 00 MUKP Just Swim Jelenia Góra 2:09.5125,8 31,7 36,6 35,6

Gratulacje oraz dalszych sukcesów! -Trenerzy MUKP Just Swim.

 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 14-LETNICH 09-11.03.2012 OLSZTYN

Szymon WAWRYCA 98 Just Swim Jelenia Góra

8. 200m klasyczny 2:36.69 (el. 2:34.93)
14. 100m klasyczny 1:12.73 (el.  1:12.79)
18. 400m zmiennym 5:16.23 (el. 5:13,89)
19. 50m klasyczny 33.83 (el. 33,69)

 

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Litwy Olita marzec 2012

50m stylem motylkowym Andrzej Waszkiewicz MUKP Just Swim 26,41 5 miejsce
50m stylem dowolnym Andrzej Waszkiewicz MUKP Just Swim  24,82 8 miejsce

 

XXVI DOLNOŚLĄSKA LIGA PŁYWACKA KLAS CZWARTYCH 2011/2012
II EDYCJA 2012-03-03 Lubin

Kobiet, 50m dowolny

13. DZIK Kinga MUKP Just Swim Jelenia Góra 37,33               (18,4   18,9)
40. ŻOŁĘDOWSKA Ida MUKP Just Swim Jelenia Góra 41,22     (19,3   21,9)
41. ZAWADZKA Martyna MUKP Just Swim Jelenia Góra 41,25 (19,9   21,3)
69. BANACH Angelika MUKP Just Swim Jelenia Góra 45,75     (22,6   23,1)

Kobiet, 100m zmienny

15. DZIK Kinga MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:37,26
45. ŻOŁĘDOWSKA Ida MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:45,78
50. ZAWADZKA Martyna MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:47,32
69. BANACH Angelika MUKP Just Swim Jelenia Góra 2:01,09

XIII European Masters Championships Long Course (50m)
Yalta (UKR) 4-9.09.2011

kategoria A:

    50m dowolnym: 2.(srebrny medal) Waszkiewicz Andrzej 1983 BLR 24,27
    50m motylkowym: 5. Waszkiewicz Andrzej 1983 BLR 25,91

 

XIV Otwarte Mistrzostwa Opola Masters 2011 10-11.XII.2011

50m stylem dowolnym mężczyzn, kategoria C

    2 Binasiewicz Marcin MUKP JUST SWIM 00:29,78
    3 Elert Paweł MUKP JUST SWIM 00:33,18

50m stylem klasycznym kobiet, kategoria A

    1 Jakubiuk Katarzyna MUKP JUST SWIM 00:38,78

100m stylem zmiennym kobiet, kategoria A

    1 Jakubiuk Katarzyna MUKP JUST SWIM 1:16,69

100m stylem zmiennym mężczyzn, kategoria C

    4 Elert Paweł MUKP JUST SWIM 1:35,22

 

Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Kategorii Masters Poznań 2011 Poznań, 18- 20-11-2011


Kategoria A

    50m stylem motylkowym 2. Vashkevich Andrei MUKP Just Swim Jelenia Góra 26.01
    50m stylem dowolnym 3. Vashkevich Andrei MUKP Just Swim Jelenia Góra 24.05

 

ZIMOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO W PŁYWANIU NOWA RUDA 25-26.XI.2011

    WAWRYCA Szymon – kategoria: młodzik, 200m st. klasycznym, miejsce: 1
    DROZD Joanna – kategoria: open, 100m st. klasycznym, miejsce: 2
    URBAŃSKA Anna – kategoria: open, 100m st. klasycznym, miejsce: 3
    DROZD Joanna – kategoria: open, 200m st. klasycznym, miejsce: 3
    WAWRYCA Szymon – kategoria: młodzik, 100m st. klasycznym, miejsce: 3
    WAWRYCA Szymon – kategoria: młodzik, 100m st. zmiennym, miejsce: 3
    DROZD Joanna – kategoria: open, 50m st. klasycznym, miejsce: 4
    WAWRYCA Szymon – kategoria: młodzik, 50m st. dowolnym, miejsce: 6
    WAWRYCA Szymon – kategoria: młodzik, 50m st. klasycznym, miejsce: 7
    KUNCEWICZ Dawid – kategoria: open, 100m st. klasycznym, miejsce: 9
    JĘDRZEJCZYK Oskar – kategoria: młodzik, 200m st. zmiennym, miejsce: 9
    SZYMAŃSKI Kornel – kategoria: junior, 50m st. klasycznym, miejsce: 10
    WRZAL Leszek – kategoria: junior, 50m st. grzbietowym, miejsce: 11
    JĘDRZEJCZYK Paweł – kategoria: junior, 100m st. zmiennym, miejsce: 12
    SZYMAŃSKI Ksawery – kategoria: młodzik, 50m st. klasycznym, miejsce: 12
    JĘDRZEJCZYK Oskar – kategoria: młodzik, 100m st. klasycznym, miejsce: 14
    URBAŃSKA Anna – kategoria: open, 50m st. dowolnym, miejsce: 14
    JĘDRZEJCZYK Paweł – kategoria: junior, 100m st. motylkowym, miejsce: 14
    LIS Grzegorz – kategoria: junior, 100m st. zmiennym, miejsce: 15
    JĘDRZEJCZYK Oskar – kategoria: młodzik, 50m st. klasycznym, miejsce: 15
    KUNCEWICZ Dawid – kategoria: open, 50m st. klasycznym, miejsce: 16
    TONKOWICZ Julia – kategoria: junior, 50m st. dowolnym, miejsce: 17

PO RAZ PIERWSZY W TAK DUŻYCH ZAWODACH UDZIAŁ WZIĘŁY RÓWNIEŻ NASZE NAJMŁODSZE, ZALEDWIE 11-LETNIE, REPREZENTANTKI: ADRIANA DOJS ORAZ DOROTA KITA.  DZIEWCZYNKI RYWALIZOWAŁY ZE STARSZYMI OD SIEBIE ZAWODNICZKAMI, DZIELNIE DAJĄC SOBIE RADĘ ORAZ USTANAWIAJĄC SWOJE REKORDY ŻYCIOWE.
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!
I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!:-)

          -Pływam BO LUBIĘ !:-)

 

Letnie Otwarte Mistrzostwa Polski Masters Gliwice, 17- 19.6.2011

   miejsce 1.MUKP Just Swim Jelenia Góra 4 x 50m dowolny Mieszane, kategoria A  2:18.59 TRELKA Dominika, KUROWSKI Szymon, KLOZA Dorota, MĘŻYK Edward
    2.MĘŻYK Edward 200m stylem grzbietowym, kategoria A, MUKP Just Swim Jelenia Góra 2:24.5
    3.WOŹNY Wojciech 50m stylem klasycznym, kategoria C, MUKP Just Swim Jelenia Góra 37.48
    4.KLOZA Dorota 100m stylem dowolnym, kategoria B, MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:16.04
    5.KLOZA Dorota 50m stylem dowolnym, kategoria B, MUKP Just Swim Jelenia Góra 33.78
    5.WOŹNY Wojciech 50m stylem dowolnym, kategoria C, MUKP Just Swim Jelenia Góra 29.37
    5.WOŹNY Wojciech 100m stylem grzb., kategoria C, MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:23.05
    6.WOŹNY Wojciech 100m stylem dowolnym, kategoria C, MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:07.05
    7.KUROWSKI Szymon 50m stylem dowolnym, kategoria A, MUKP Just Swim Jelenia Góra 26.99
    8.TRELKA Dominika 50m stylem klasycznym, kategoria C, MUKP Just Swim Jelenia Góra 51.67
    8.BINASIEWICZ Marcin 50m stylem dowolnym, kategoria C, MUKP Just Swim Jelenia Góra 31.24
    9.MĘŻYK Edward 100m stylem dowolnym, kategoria A,  MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:00.53
    11.TRELKA Dominika 50m stylem dowolnym, kategoria B, MUKP Just Swim Jelenia Góra 50.92
    11.KUROWSKI Szymon 100m stylem dow., kategoria A,  MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:01.53
    11.BINASIEWICZ Marcin 100m stylem dow., kategoria C MUKP Just Swim Jelenia Góra 1:17.49


Zawsze pod ręką