„Trener jest kimś, kto mówi Ci to, czego nie chcesz słyszeć, który widzi to, czego nie chcesz widzieć, po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być”.

 

Marcin Binasiewicz

Wymagający, ale również przyjacielski i opiekuńczy, trener z bogatym doświadczeniem, trener II klasy, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego.

Rafał Bancewicz

Instruktor, który ma świetny kontakt z najmłodszymi uczniami, instruktor pływania, pasjonat koszykówki i piłki nożnej, sędzia meczów piłkarskich.

Martyna Ciaś

Doświadczony i bardzo zaangażowany instruktor ceniony za profesjonalizm i dyscyplinę jaką utrzymuje na zajęciach, instruktor pływania, nauczyciel wychowania fizycznego.

Agnieszka Grycka

Instruktorka obdarzona wyjątkową umiejętnością nawiązywania kontaktu z dziećmi, instruktor pływania, ratownik WOPR.

Krzysztof Stafisz

Instruktor pływania, instruktor sportu, student wychowania fizycznego, wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży, pasjonuje się narciarstwem i wędkarstwem.

Daniel Potkański

Trener z długoletnim doświadczeniem w sporcie wymagający ale pełen pasji, trener pływania II klasy, ratownik WOPR, instruktor Nordic Walking, instruktor sportu w kulturystyce, instruktor Rugby TAG, nauczyciel wychowania fizycznego, tato...

Dorota Kloza

Instruktorka z wieloletnim doświadczeniem zawodowym ukierunkowana na treningi z doskonalenia pływania, trener pływania II klasy, sędzia okręgowy klasy II – pływanie, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego.