Klub Sportowy
Just Swim Jelenia Góra
Aleja Wojska Polskiego 21
58-500 Jelenia Góra
NIP: 611-275-69-99
email: klub@justswim.pl
tel.: +48 790 219 044
Anna Bartkiewicz
Kierownik ds sprzedaży i administracji
tel.: +48 534 737 600
email: anna.bartkiewicz@justswim.pl
Miejsce odbywania zajęć:
Kryta pływania KPSW
ul. Lwówecka 18
58-503 Jelenia GóraKryta pływalnia przy SP nr 11
ul. Moniuszki 9
58-506 Jelenia Góra

 

Marcin Binasiewicz Rafał Bancewicz Krzysztof Stafisz Andrzej Jaworski
trener II klasy pływania licencja PZP
tel.: +48 509 071 929
e-mail: marcin.binasiewicz@justswim.pl
instruktor pływania licencja PZP
tel.: +48 790 219 044
e-mail: rafal.bancewicz@justswim.pl
instruktor pływania licencja PZP
tel.: +48 727 679 043
e-mail: krzysztof.stafisz@justswim.pl
trener II klasy pływania licencja PZP
tel.: +48 608 320 009
e-mail: andrzej.jaworski@justswim.pl
Daniel Potkański Agnieszka Grycka
trener II klasy pływania licencja PZP
tel.: +48 502 479 875
e-mail: daniel.potkanski@justswim.pl
instruktor pływania licencja PZP
tel.: +48 881 681 819
e-mail: agnieszka.grycka@justswim.pl