Klub Sportowy Just Swim Jelenia Góra założony został w 2010 roku. U podstaw jego założenie legła pasja, ale też poczucie odpowiedzialności. To troska o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci zachęciły kilku pasjonatów pływania do tego, aby dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą z najmłodszymi.
Pływanie bowiem to nie tylko sport to przede wszystkim ważna i życiowo przydatna umiejętność. To właśnie takie podejście spowodowało, że Klub rozwinął się w ciągu kilku lat z grupy liczącej kilkanaście osób do ponad 450 członków, przy czym ilość klubowiczów stale rośnie.
Klub Sportowy Just Swim Jelenia Góra to:

• całościowe podejście kształtujące umiejętności pływackie oraz świadomości bezpieczeństwa w wodzie,
  • profesjonalna kadra trenerska,
  • ciągłość rozwijania umiejętności pływackich (zróżnicowanie grup pod względem umiejętności).