brak komentarzy

Wyniki II Pływackich Mistrzostw Jeleniej Góry klas III szkół podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Jelenia Góra

W dniu 2 marca na basenie przy SP 11 odbyły się II Pływackie Mistrzostwa Jeleniej Góry klas III szkół podstawowych pod patronatem Prezydenta Miasta Jelenia Góra. Organizatorami zawodów byli Klub Sportowy Just Swim Jelenia Góra, Urząd Miasta Jelenia Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 11. W zawodach udział wzięło 65 uczniów z jeleniogórskich szkół podstawowych nr: 2,8,10,15 i 11. Zawodnicy startowali na dystansie 25 m stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym w klasyfikacji dziewcząt i chłopców.

Jeleniogórscy trzecioklasiści wykazali się świetnymi umiejętnościami pływackimi, sportowym zacięciem ale też znajomością zasad fair play. Frekwencja i zaangażowanie organizatorów, zawodników, rodziców i nauczycieli pokazuje, że pływanie wciąż jest bardzo popularną dyscypliną sportu w Jeleniej Górze.

Zwycięzcami poszczególnych kategorii byli:

styl dowolny:

  • dziewczęta: I miejsce: Janicka Nikola , II miejsce: Chitruszko Natasza, III miejsce: Kępińska Julia
  • chłopcy: I miejsce: Bednarz Szymon , II miejsce: Konkol Juliusz , III miejsce: Grabiński Szymon

styl klasyczny:

  • dziewczęta:I miejsce: Chitruszko Natasza , II miejsce: Glądała Zosia , III miejsce: Bryszewska Adela
  • chłopcy: I miejsce: Wysocki Jonathan , II miejsce: Nowak Franciszek , III miejsce: Wieczorek Wiktor

styl grzbietowy:

  • dziewczęta:I miejsce: Kępińska Julia , II miejsce:Sykstus Lena , III miejsce: Kubik Justyna
  • chłopcy:I miejsce: Grabiński Szymon , II miejsce:Bednarz Szymon , III miejsce: Nowak Franciszek

styl motylkowy – na tym dystansie wystartował tylko jeden odważny chłopiec – Juliusz Konkol

Szczegółowa lista wyników:

styl dowolny: chłopcy

ZAJĘTE MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

OSIĄGNIĘTY CZAS

1

Bednarz Szymon

00:20.06

2

Konkol Juliusz

00:20.43

3

Grabiński Szymon

00:21.15

4

Barczyński Oskar

00:22.06

5

Kępiński Julian

00:23.28

6

Romańczuk Kajetan

00:24.11

7

Wysocki Jonathan

00:24.83

8

Czyzio Oliwier

00:25.50

9

Nowak Jakub

00:25.65

10

Kosiorowski Krzysztof

00:26.11

11

Zapora Igor

00:28.22

12

Karp Bartłomiej

00:29.28

13

Sulewski Marcel

00:29.33

14

Rola Kacper

00:30.50

15

Botur Tomasz

00:30.85

16

Górnicki Kacper

00:31.25

17

Linde Filip

00:32.03

18

Gułaj Mikołaj

00:32.53

19

Oliwa Miłosz

00:32.68

20

Wieczorek Wiktor

00:35.47

21

Michalak Wojciech

00:36.32

22

Cichoń Jakub

00:52.23

23

Adamski Bartosz

01:00.00

23

Łukowicz Tymon

01:00.00

25

Garboliński Michał

01:00.40

26

Szkoła Mateusz

01:00.42

27

Majewski Jakub

01:01.00

 

styl dowolny: dziewczęta

ZAJĘTE MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

OSIĄGNIĘTY CZAS

1

Janicka Nikola

00:20.55

2

Chitruszko Natasza

00:23.86

3

Kępińska Julia

00:24.05

4

Kubik Justyna

00:24.63

5

Kuś Urszula

00:25.35

6

Sosnowska Hanna

00:25.70

7

Potaczała Lena

00:26.63

8

Rudzik Linda

00:27.36

9

Kudera Kinga

00:27.74

10

Sykstus Lena

00:27.92

11

Watkowska Oliwia

00:29.10

12

Drewniak Małgorzata

00:29.14

13

Jankowska Konstancja

00:29.47

14

Czajkowska Estera

00:30.31

15

Broncel Nadia

00:30.75

16

Gałan Natalia

00:30.96

17

Glazar Aleksandra

00:31.28

18

Michelis Livia

00:32.31

19

Glądała Zosia

00:33.18

20

Bryszewska Adela

00:33.93

21

Nowak Maria

00:34.76

22

Kowalczyk Marta

00:38.31

23

Jędrzejczyk Zuzanna

00:39.97

24

Sędziak Martyna

00:41.37

25

Gozdek Oliwia

00:44.15

26

Bieganowska Angelika

00:49.93

27

Lisiecka Oliwia

00:51.87

 

styl grzbietowy: chłopcy

ZAJĘTE MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

OSIĄGNIĘTY CZAS

1

Grabiński Szymon

00:23.43

2

Bednarz Szymon

00:23.81

3

Nowak Francieszek

00:25.13

4

Barczyński Oskar

00:25.53

5

Zapora Igor

00:27.32

6

Czyzio Oliwier

00:27.43

7

Kosiorowski Krzysztof

00:27.97

8

Romańczuk Kajetan

00:29.33

9

Linde Filip

00:29.91

10

Nowak Jakub

00:29.97

11

Karp Bartłomiej

00:31.12

12

Janecki Nikodem

00:31.72

13

Oliwa Miłosz

00:31.97

14

Kępiński Julian

00:32.47

15

Botur Tomasz

00:33.75

16

Cichoń Jakub

00:34.82

17

Michalak Wojciech

00:35.19

18

Górnicki Kacper

00:35.53

19

Majewski Jakub

00:37.38

20

Załoga Dominik

01:00.10

21

Gułaj Mikołaj

01:00.33

22

Szkoła Mateusz

01:00.41

23

Łukowicz Tymon

01:00.47

 

styl grzbietowy: dziewczęta

ZAJĘTE MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

OSIĄGNIĘTY CZAS

1

Kępińska Julia

00:24.31

2

Sykstus Lena

00:24.89

3

Kubik Justyna

00:25.24

4

Janicka Nikola

00:25.44

5

Kuś Urszula

00:25.49

6

Rudzik Linda

00:26.75

7

Sosnowska Hanna

00:27.28

8

Plecety Julia

00:28.28

9

Potaczała Lena

00:28.81

10

Drewniak Małgorzata

00:29.13

11

Kudera Kinga

00:29.24

12

Glazar Aleksandra

00:20.16

13

Watkowska Oliwia

00:31.46

14

Dobosz Mirela

00:31.66

15

Nowak Maria

00:31.87

16

Broncel Nadia

00:33.03

17

Czajkowska Estera

00:33.45

18

Gozdek Oliwia

00:34.97

19

Firla Oliwia

00:35.03

20

Jankowska Konstancja

00:38.29

21

Kowalczyk Marta

00.39.28

22

Michelis Livia

01:00.32

23

Bieganowska Angelika

01:00.45

24

Jurczak Patrycja

01:00.47

24

Lisiecka Oliwia

01:00.47

 

styl klasyczny: chłopcy

ZAJĘTE MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

OSIĄGNIĘTY CZAS

1

Wysocki Jonathan

00:29.59

2

Nowak Francieszek

00:35.03

3

Wieczorek Wiktor

01:00.43

 

styl klasyczny: dziewczęta

ZAJĘTE MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

OSIĄGNIĘTY CZAS

1

Chitruszko Natasza

00:30.34

2

Glądała Zosia

00:33.73

3

Bryszewska Adela

00:38.31

4

Agata Buczek

00:43.38

5

Jędrzejczyk Zuzanna

01:00.43

 

styl motylkowy: chłopcy

ZAJĘTE MIEJSCE

NAZWISKO I IMIĘ

OSIĄGNIĘTY CZAS

1

Konkol Juliusz

00:29.31

Wszystkim serdecznie gratulujemy !

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress