brak komentarzy

Mistrzostwa Dolnego Śląska 12-13 latków w Nowej Rudzie

Za nami dwudniowa rywalizacja tj. 26-27 marca 2021 r., podczas Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Pływaniu 12-13 latków, strefa Lubuska i Dolnośląska. Klub reprezentowały 4 zawodniczki: Amelia Choroszy, Anastazja Gromala, Justyna Kubik i Lena Sykstus oraz 4 zawodników: Oskar Barczyński, Szymon Grabiński, Oliwier Wiklik i Igor Zapora.

Zawodnicy startowali w konkurencjach tj. 200 m stylem zmiennym, 100 m stylem dowolnym, 400 m stylem dowolnym, 100 m stylem klasycznym i 100 m stylem motylowym.

Ponadto na uwagę zasługuje fakt, że Szymon, Lena, Anastazja i Oskar współzawodniczyli również drużynowo podczas sztafet: 4x 50 m stylem dowolnym osiągając czas 2:19.59 i 4x 50 m stylem zmiennym kończąc wyścig z czasem 2:39.54. Zacięta rywalizacja jednoznacznie pokazała charakter wojownika.

Wielkie gratulacje i brawa Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom za osiągnięcie swoich życiówek.

Osiągnięte czasy oraz progres:

Dystans 100m stylem dowolnym

Dystans 400m stylem dowolnym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Oskar Barczyński1:23.831:19.04112%
Amelia Choroszy1:08.951:07.90103%
Szymon Grabiński1:15.341:12.35108%
Anastazja Gromala NT1:17.31-%
Justyna Kubik 1:30.031:27.44106%
Lena Sykstus 1:19.321:17.80104%
Oliwier Wiklik 1:32.341:28.06110%
Igor Zapora1:35.201:27.80118%
Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Oskar Barczyński 6:37.116:09.70115%
Amelia Choroszy 5:44.875:28.73110%
Szymon Grabiński 6:25.626:01.95114%
Anastazja Gromala NT6:16.40-%
Justyna Kubik 6:55.086:46.80104%
Lena Sykstus 6:28.706:22.47103%
Oliwier Wiklik 6:51.206:23.94115%
Igor Zapora 7:40.007:01.41119%

Dystans 100m stylem klasycznym

Dystans 100m stylem motylowym

Imię i nazwisko zawodnika Czas pierwotny Czas uzyskany Progres
Amelia Choroszy1:25.901:25.71100%
Anastazja GromalaNT1:39.37-%
Justyna KubikNT1:55.98-%
Oliwier WiklikNT1:51.25-%
Imię i nazwisko zawodnika Czas pierwotny Czas uzyskany Progres
Oskar BarczyńskiNT1:36.40-%
Szymon GrabińskiNT1:29.24-%
Lena SykstusNT1:40.81-%
Igor ZaporaNT1:43.01-%

Dystans 200m stylem zmiennym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskany Progres
Oskar Barczyński3:26.233:19.37107%
Amelia Choroszy 2:52.222:51.59101%
Szymon Grabiński 3:10.693:00.90111%
Anastazja Gromala 3:24.643:16.99108%
Justyna Kubik 3:45.773:37.46108%
Lena Sykstus 3:21.573:15.15107%
Oliwier Wiklik 3:45.753:33.01112%
Igor Zapora 3:50.913:39.97110%

Galeria

Korzystając ze strony justswim.pl zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek w pamięci Twojej przeglądarki .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij