W związku z niepewna sytuacją dotyczącą pandemii koronawirusa zostają odwołane wszystkie planowane obozy w wakacje 2020. Wpłacone zaliczki zostaną zwrócone. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 790 219 044 lub mailem: klub@justswim.pl


RELACJA Z JUST OBOZU WIELEŃ 2019


Już po raz siódmy malownicza miejscowość Wieleń Zaobrzański gościła letni obóz dla dzieci i młodzieży organizowany przez Just Swim Jelenia Góra.
Rekreacyjno-sportowy Obóz Rowerowy „Wieleń 2019” to aktywna forma letniego wypoczynku skierowana do dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 8-16 lat. W tym roku w obóz odbywał się w terminie od 14 lipca do 28 lipca i zgromadził 42 uczestników.
Uczestnikom obozu zaproponowano rozmaite formy aktywności ruchowej. Codziennie przed południem dzieci uczestniczyły w zajęciach przybliżających im elementy żeglarstwa, kajakarstwa, strzelectwa i łucznictwa. Popołudniowe zajęcia wypełniały nam wycieczki rowerowe w czasie których obozowicze poznawali piękne okolice Pojezierza Sławskiego oraz Przemęckiego Parku Krajobrazowego z siodełka roweru. Rowerzyści podzieleni na grupy w zależności od stopnia zaawansowania pokonywali trasy od 15 do 40 kilometrów. Tradycyjnie odbywała się olimpiada obozowa.
„Ta forma turystyki i rekreacji jak żadna inna sprawdza się w tych okolicach, bo jak żadna inna daje możliwość zwiedzenia tylu ciekawych miejsc – mówi Daniel Potkański, kierownik obozu. Dzięki doświadczonej Kadrze obóz odbył się sprawnie i uczestnicy z pewnością nie mogli narzekać na nudę.
Trochę zdjęć z obozu w galerii.
Już dzisiaj możemy zaprosić do uczestnictwa w kolejnym obozie w Wieleniu który wstępnie planowany jest w terminie od 11.07.2020r. do 26.07.2020r. Niebawem oferta na nowy obóz.

GALERIA


RELACJA Z JUST OBOZU SMOŁDZIŃSKI LAS 2019


Już po raz drugi letni obóz dla dzieci i młodzieży, organizowany przez Just Swim Jelenia Góra, odbył się nad naszym przepięknym morzem, w miejscowości Smołdziński las. Jest to miejscowość położona na środkowym wybrzeżu, w granicach Słowińskiego Parku Narodowego. W tym roku w obóz odbywał się w terminie od 23 czerwca do 3 lipca i zgromadził 19 uczestników, dosyć „kameralnie” ale dzięki temu uczestnicy świetnie się poznali i zintegrowali. Oprócz obowiązkowego plażowania, na przepięknych i jeszcze mało „zaludnionych” plażach, uczestnikom obozu zaproponowano rozmaite formy aktywności ruchowej. Codziennie przed południem dzieci uczestniczyły w zajęciach przybliżających im elementy strzelectwa, łucznictwa i gier zespołowych. Częste wycieczki rowerowe, pozwoliły poznać piękne tereny Słowińskiego Parku Narodowego i jego okolice. Rowerzyści podzieleni na grupy w zależności od stopnia zaawansowania pokonywali trasy od 15 do 30 kilometrów. Tradycyjnie odbywała się olimpiada obozowa, oraz nie mogło się obyć bez dyskoteki i ogniska. Niemałą atrakcją był wyjazd i powrót z obozu pociągiem, można powiedzieć jak za dawnych lat. Dzieci nie często mają okazję podróżować pociągami, a ta podróż trwała w jedną stronę ponad 12 godzin. Trochę zdjęć z obozu w galerii. Już planujemy kolejne obozy nad morzem, i niebawem można się spodziewać oferty.

GALERIA