Ogólnopolskie Zawody Pływackie – 10. Urodziny Term Maltańskich w Poznaniu

W ostatnią sobotę, 16 października 2021 r., dziewiętnastu Klubowiczów reprezentowało KS Just Swim Jelenia Góra w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich organizowanych z okazji 10. Urodzin Term Maltańskich w Poznaniu. Udział we współzawodnictwie wzięło 7 zawodniczek: Lena Borowiec, Amelia Choroszy, Maja Gołębiewska, Julia Nowalińska, Matylda Sikora, Milena Żuk, Marta Skowron, oraz 12 zawodników: Kasprzak Krystian, Antoni Nowaliński, Maksymilian Piekarski, Jakub Pietrzykowski, Hubert Skowron, Dominik Staszewski, Tadeusz Wcisło, Maciej Wolski, Remigiusz Ścigała, Szymon i Tymon Żyłkiewicz.

Zawodnicy startowali w konkurencjach między innymi tj. 50m, 100m, 200m i 400m stylem dowolnym, 100m, 200m i 400m stylem zmiennym, 50m i 100m stylem motylowym, 50m stylem grzbietowym ora 50m stylem klasycznym.

Czworo zawodników zdobyło 6 medali: 1 złoty, 2 srebrne i 3 brązowe, w swoich kategoriach i następujących konkurencjach:

Amelia Choroszy – II miejsce w konkurencji 200m stylem dowolnym i III miejsce w konkurencji 100m stylem zmiennym; Remigiusz Ścigała – I miejsce w konkurencji 400m stylem dowolnym oraz II miejsce w konkurencji 100m stylem dowolnym;
Krystian Kasprzak – III miejsce w konkurencji 400m stylem dowolnym;
Hubert Skowron – III miejsce w konkurencji 400m stylem zmiennym;

Ponadto na uwagę zasługuje fakt, że większość zawodników po raz pierwszy ustanawiało swoje wyniki czasowe w wielu konkurencjach, natomiast pozostała część zawodników w większości osiągnęła swoje życiówki. Na wyróżnienie również  zasługują zawodnicy, którzy po raz pierwszy brali udział w zawodach, a ich występy były na wysokim poziomie.

Jesteśmy dumni ze Wszystkich zawodników i ich startów. Gratulujemy Wam waszych występów i życzymy dalszych sukcesów.

Osiągnięte czasy:

Dystans 50m stylem dowolnym

Dystans 100m stylem dowolnym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Lena Borowiec33.4933.43100%
Amelia Choroszy31.6229.85112%
Maja Gołębiewska35.3034.21106%
Julia Nowalińska30.5130.40101%
Matylda SikoraNT37.30-%
Milena Żuk46.3842.75118%
Krystian Kasprzak29.1428.18107%
Antoni Nowaliński33.3420.78117%
Jakub PietrzykowskiNT40.52-%
Hubert Skowron28.5427.65107%
Dominik StaszewskiNT31.78-%
Michał SzymańskiNT30.81-%
Tadeusz WcisłoNT31.80-%
Maciej WolskiNT37.64-%
Remigiusz Ścigała26.5026.9797%
Szymon Żyłkiewicz48.0346.66106%
Tymon ŻyłkiewiczNT30.50-%
Imię i nazwisko zawodnika Czas pierwotny Czas uzyskany Progres
Maja Gołębiewska1:16.561:14.37106%
Julia Nowalińska1:06.701:05.43104%
Matylda SikoraNT1:28.59-%
Milena ŻukNT1:44.58-%
Antoni Nowaliński1:17.741:11.20119%
Maksymilian Piekarski1:21.111:21.7798%
Dominik StaszewskiNT1:11.59-%
Michał SzymańskiNT1:12.52-%
Tadeusz WcisłoNT1:18.43-%
Maciej WolskiNT1:25.24-%
Remigiusz Ścigała59.0258.44102%
Tymon Żyłkiewicz1:18.401:11.09122%

Dystans 50m stylem grzbietowym

Dystans 50m stylem klasycznym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotny Czas uzyskanyProgres
Lena BorowiecNT39.36-%
Maja Gołębiewska42.5740.61110%
Julia Nowalińska36.7335.24109%
Matylda SikoraNT44.61-%
Maksymilian Piekarski46.4842.91117%
Maciej WolskiNT52.96-%
Szymon Żyłkiewicz49.1252.5687%
Tymon ŻyłkiewiczNT39.84-%
Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Amelia ChoroszyNT38.83-%
Marta SkowronNT1:07.42-%
Krystian KasprzakNT39.17-%
Antoni NowalińskiNT43.81-%
Maksymilian PiekarskiNT42.08-%
Hubert SkowronNT36.51-%
Michał SzymańskiNT43.36-%
Remigiusz ŚcigałaNT35.39-%

Dystans 50m stylem motylowym

Dystans 100m stylem motylowym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Milena Żuk59.1956.12111%
Marta Skowron1:03.7856.95125%
Jakub PietrzykowskiNT50.12-%
Dominik StaszewskiNT39.58-%
Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Krystian Kasprzak1:21.051:12.30126%
Hubert SkowronNT1:07.14-%

Dystans 200m stylem dowolnym

Dystans 400m stylem dowolnym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Lena BorowiecNT2:44.32-%
Amelia Choroszy2:30.492:28.03103%
Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Julia Nowalińska5:22.434:54.78120%
Krystian Kasprzak5:06.564:54.53108%
Remigiusz Ścigała5:01.234:43.92113%

Dystans 100m stylem zmiennym

Dystans 200 m stylem zmiennym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Amelia ChoroszyNT1:15.82-%
Marta SkowronNT2:01.22-%
Jakub PietrzykowskiNT1:44.84-%
Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Lena BorowiecNT3:09.41-%

Dystans 400m stylem zmiennym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Hubert SkowronNT5:16.43-%