brak komentarzy

Ogólnopolskie Zawody Pływackie – Otwarcie Sezonu na Termach w Poznaniu

Jedenastu zawodników Trenera Marcina Binasiewicza w nowym sezonie pływackim dnia 25 września 2021 r. rozpoczęło współzawodnictwo podczas rywalizacji w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich – Otwarcie Sezonu na Termach Maltańskich w Poznaniu. Klub reprezentowały 4 zawodniczki: Milena Kozłowska, Lena Borowiec, Julia Nowalińska i Anastazja Gromala oraz 7 zawodników: Remigiusz Ścigała, Krystian Kasprzak, Oskar Barczyński, Szymon Grabiński, Hubert Skowron, Bartłomiej Karp i Tymoteusz Krynicki.

Zawodnicy startowali w konkurencjach tj. 100 m stylem zmiennym, 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem dowolnym, 100 m stylem grzbietowym, 50 m stylem motylowym i 200 m stylem dowolnym.
Na uwagę zasługuję fakt, że wszyscy zawodnicy podczas zawodów osiągnęli swoje życiówki, a niektórzy ustanowili swoje pierwotne wyniki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Osiągnięte czasy – Tabela wyników:

Dystans 100 m stylem zmiennym

Dystans 50 m stylem dowolnym

Imię i nazwisko zawodnikaCzas pierwotnyCzas uzyskanyProgres
Milena Kozłowska1:39.791:28.42127%
Lena BorowiecNT1:24.77– %
Anastazja Gromala NT 1:26.96– %
Julia Nowalińska NT 1:17.92– %
Tymoteusz Krynicki1:36.721:28.56119%
Bartłomiej Karp NT 1:25.14 – %
Hubert Skowron NT 1:09.62 – %
Szymon Grabiński NT 1:21.32 – %
Oskar Barczyński NT 1:30.58 – %
Krystian Kasprzak NT 1:12.26 – %
Imię i nazwisko zawodnika Czas pierwotny Czas uzyskany Progres
Milena Kozłowska39.9134.83131%
Lena BorowiecNT33.49 – %
Anastazja Gromala35.5834.36107%
Julia Nowalińska31.9130.51109%
Tymoteusz Krynicki37.2635.14112%
Bartłomiej Karp37.4932.09136%
Szymon Grabiński33.9831.08120%
Oskar Barczyński35.7935.02104%
Remigiusz Ścigała27.3826.50107%

Dystans 100 m stylem dowolnym

Dystans 50 m stylem motylowym

Imię i nazwisko zawodnika Czas pierwotny Czas uzyskany Progres
Milena Kozłowska1:26.511:18.11123%
Lena BorowiecNT1:12.94 – %
Anastazja Gromala1:17.311:18.3697%
Julia Nowalińska1:11.071:06.70114%
Tymoteusz Krynicki1:16.901:15.32104%
Bartłomiej Karp1:22.921:13.54127%
Hubert Skowron1:02.431:00.12108%
Szymon Grabiński1:12.351:12.53100%
Oskar Barczyński1:19.041:16.77106%
Krystian Kasprzak1:04.581:03.49103%
Remigiusz Ścigała1:02.9559.02114%
Imię i nazwisko zawodnika Czas pierwotny Czas uzyskany Progres
Milena Kozłowska48.0943.30123%
Lena BorowiecNT39.51 – %
Anastazja Gromala39.9539.97100%
Tymoteusz Krynicki44.1542.10110%
Bartłomiej Karp45.8638.12145%
Hubert Skowron31.6130.44108%
Szymon Grabiński39.5134.57131%
Oskar Barczyński41.5040.95103%
Krystian Kasprzak32.7131.37109%
Remigiusz Ścigała31.0630.60103%

Dystans 200 m stylem dowolnym

Dystans 100 m stylem grzbietowym

Imię i nazwisko zawodnika Czas pierwotny Czas uzyskany Progres
Julia Nowalińska2:25.062:20.97106%
Hubert Skowron2:13.972:12.06103%
Krystian Kasprzak2:21.862:19.40104%
Remigiusz Ścigała2:09.132:09.23100%
Imię i nazwisko zawodnika Czas pierwotny Czas uzyskany Progres
Julia NowalińskaNT1:16.02 – %

Galeria:

Korzystając ze strony justswim.pl zgadzasz się na przechowywanie ciasteczek w pamięci Twojej przeglądarki .

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij