brak komentarzy

„Przyjaciele dla Adama” – zawody charytatywne

POMOC ADAMOWI

Drodzy Państwo,

Klub Sportowy Just Swim Jelenia Góra został zaproszony do startu w charytatywnych zawodach pływackich „Przyjaciele dla Adama”, które odbędą się 12 maja 2018 w Rudnej. Zawody są organizowane z myślą o pomocy dla zawodnika z klubu „Shark” Rudna, Adama Kustro – Lipińskiego, u którego wykryto guza mózgu. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie Adama. Więcej informacji o zawodach na stronie www.megatiming.pl
Dodać należy, że Klub „Shark” Rudna czterokrotnie wygrał puchar Karkonoskiego Pucharu Sprintu, organizowany przez KS Just Swim Jelenia Góra, a Adam startował w Jeleniej Górze trzykrotnie z dużymi sukcesami. Niestety w VII Karkonoskim Pucharze Sprintu nie mógł już wystąpić ponieważ przebywa w Klinice we Wrocławiu.
Koszt wyjazdu to 70 złotych, na co składa 50zł wpisowe i 20zł przejazd. Wpisowe w całości zostanie przekazane Adamowi na leczenie, można oczywiście wpłacić więcej, wszystko zostanie przekazane na leczenie Adama.

Bardzo prosimy o możliwie szybką informację o wyjeździe na zawody ponieważ organizatorzy przygotowują pamiątkowe medale dla każdego uczestnika i chcą znać liczbę osób aby złożyć zamówienie.

Wspomóżmy Adama w najważniejszym wyścigu w jego życiu i wystartujmy jak największą ilością osób.