Marcin Binasiewicz

Wymagający, ale również przyjacielski i opiekuńczy, trener z bogatym doświadczeniem, trener II klasy, ratownik WOPR, nauczyciel wychowania fizycznego.

Daniel Potkański

Trener z długoletnim doświadczeniem w sporcie wymagający ale pełen pasji, trener pływania II klasy, ratownik WOPR, instruktor Nordic Walking, instruktor sportu w kulturystyce, instruktor Rugby TAG, nauczyciel wychowania fizycznego, tato czteroletniego Natana. Od lat fan Michaela Jordana, co przekłada się na to, że kolekcjonuje sneakersy – kultowe buty retro, w...

Agnieszka Grycka

Instruktorka z kilkuletnim doświadczeniem. Obdarzona wyjątkową umiejętnością nawiązywania kontaktu z dziećmi. Zaangażowana i kochająca to co robi. Z doświadczenia instruktor pływania i ratownik WOPR.

Alicja Kolanek

Instruktora o dużym zaangażowaniu i anielskim podejściu do prowadzonych zajęć. Studentka fizjoterapii, absolwentka kierunku wychowanie fizyczne, ratowniczka WOPR oraz instruktorka pływania oraz fitness. Lubi i praktykuje każdą aktywność fizyczną, co przekłada się do elastycznego podejścia prowadzonych zajęć.

Aleksandra Okulicz-Kozaryn

Instruktor pływania, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Olę cechuje ogromne zaangażowanie i dobre podejście do dzieci.

Ewelina Kopczyńska

Kocha pływanie i pracę z dziećmi. Jednocześnie trener II klasy pływania, nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej i ratownik WOPR. Doskonale zna wszystkie techniki pływackie, od lat współpracuje z dziećmi i młodzieżą, dzięki temu ma bardzo bogate doświadczenie i wiele pomysłów na prowadzenie bezpiecznych i ciekawych treningów.

Jakub Wojnowski